Zadzwoń: 506 901 621 / 94 36 64 074

Śledź nas:

PROSUMENT w Szczecinku

Od 15. lutego br. wszyscy zainteresowani dofinansowaniem montażu mikroinstalacji OZE mogą złożyć wniosek w ramach unijnego programu oraz dowiedzieć się na czym program polega. Punkt został otwarty w Szczecinku przy ul. Plac Wolności 8.

Celem programu PROSUMENT realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest niwelacja emisji CO2 dzięki wykorzystaniu alternatywnych źródeł energii, takich jak implementacja mikroinstalacji OZE. DO takich mikroinstalacji zalicza się panele fotowoltaiczne. Środki przyznawane w ramach programu zostały rozplanowane na lata 2015-2022, jednak podpisanie zobowiązań będzie możliwe tylko do 2020 roku. Po tym czasie wszyscy, którzy zdecydowali się wziąć udział w projekcie środki będą mogli otrzymać do 2022 roku. Pozostali chętni, którzy jednak nie wzięli udziału w programie do roku 2020 później nie będą już mogli z niego skorzystać.

Zgodnie z informacją WFOŚiGW budżet w III edycji PROSUMENTA wynosi 40 mln zł. Wniosek do programu można uzyskać na stronie www.wfos.szczecin.pl lub po skontaktowaniu się z nami.

Wiemy, jak ważna jest

Wycena projektu

Zastanawiałeś się ile może kosztować wykonanie planowanego systemu fotowoltaicznego?
Wypełnij formularz i poznaj koszty Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Sprawdź wycenę