Zadzwoń: 883 470 974 / 94 36 64 074

Śledź nas:

Konsulting

Działalność ekspercka z zakresu: ekspertyz technicznych eksploatacyjnych i poawaryjnych instalacji elektrycznych; ekspertyz technicznych dokumentacji projektowych, kosztorysów, specyfikacji technicznych; doradztwa technicznego;...

Klient biznesowy

Nasze drzwi są szeroko otwarte dla Klientów Biznesowych, właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw. Dlatego, wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku, pomagamy także w procedurze redagowania wniosku unijnego, przesłania go do odpowiednich struktur i przeprowadzenia procedury otrzymania dofinansowania.

Opłacalne OZE

W ramach znalezienia proekologicznych rozwiązań coraz częściej podejmowane są działania związane z ochroną środowiska. Jednym z nich jest propozycja programu PROSUMENT. Program realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przewiduje wsparcie dla inwestorów w formie dotacji i kredytu. Wsparcie dotyczy instalacji mikroźródeł OZE do 40 kWe dla wytwarzania zarówno energii elektrycznej lub elektrycznej i cieplnej.

Klient indywidualny

Szanowny Kliencie, jeżeli tu jesteś to znaczy, że interesuje cię nasza usługa. Bez dalszych wstępów chcemy opowiedzieć, co możemy ci zaproponować.

Wiemy, jak ważna jest

Wycena projektu

Zastanawiałeś się ile może kosztować wykonanie planowanego systemu fotowoltaicznego?
Wypełnij formularz i poznaj koszty Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Sprawdź wycenę

Wycena

Jeśli chcesz otrzymać profesjonalną wycenę projektu fotowoltaicznego skontaktuj się z nami.

Kontakt

ul. Szczecinecka 11/2
78-320 Połczyn - Zdrój
883 470 974
94 36 64 074

Galeria