Zadzwoń: 506 901 621 / 94 36 64 074

Śledź nas:

Konsulting

Działalność ekspercka z zakresu: ekspertyz technicznych eksploatacyjnych i poawaryjnych instalacji elektrycznych; ekspertyz technicznych dokumentacji projektowych, kosztorysów, specyfikacji technicznych; doradztwa technicznego;...

Klient biznesowy

Nasze drzwi są szeroko otwarte dla Klientów Biznesowych, właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw. Dlatego, wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku, pomagamy także w procedurze redagowania wniosku unijnego, przesłania go do odpowiednich struktur i przeprowadzenia procedury otrzymania dofinansowania.

Opłacalne OZE

W ramach znalezienia proekologicznych rozwiązań coraz częściej podejmowane są działania związane z ochroną środowiska. Jednym z nich jest propozycja programu PROSUMENT. Program realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przewiduje wsparcie dla inwestorów w formie dotacji i kredytu. Wsparcie dotyczy instalacji mikroźródeł OZE do 40 kWe dla wytwarzania zarówno energii elektrycznej lub elektrycznej i cieplnej.

Klient indywidualny

Szanowny Kliencie, jeżeli tu jesteś to znaczy, że interesuje cię nasza usługa. Bez dalszych wstępów chcemy opowiedzieć, co możemy ci zaproponować.