Zadzwoń: 506 901 621 / 94 36 64 074

Śledź nas:

Klient indywidualny

Szanowny Kliencie,
jeżeli tu jesteś to znaczy, że interesuje cię nasza usługa. Bez dalszych wstępów chcemy opowiedzieć, co możemy ci zaproponować.

Na pewno zastanawiałeś się wielokrotnie, jak zmniejszyć rachunki za prąd – przecież nie zrezygnujesz z lodówki, pralki lub telewizora i nie ma takiej potrzeby. Instalacja paneli fotowoltaicznych pozwoli ci na rozwiązanie problemu kosztownych dostaw energii elektrycznej. Od tej pory posiadając własną instalację możesz sam generować prąd, co w efekcie pozwoli ci utrzymać twoje gospodarstwo domowe. Co więcej, jako prosument możesz zyskać, bo określoną nadwyżkę wyprodukowanej energii elektrycznej możesz odsprzedać elektrowni, z którą podpisałeś umowę.

By jednak ułatwić opłacenie kosztów instalacji fotowoltaicznej już dziś możesz starać się o dofinansowanie w ramach programu PROSUMENT realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (dowiedz się więcej TUTAJ.)

Jeżeli jednak znasz podstawy programu NFOŚiGW oraz masz już przygotowaną propozycję rozmiarów instalacji, zapraszamy do naszego cennika. Znajdziesz tam kalkulator, dzięki któremu wyliczysz, ile kosztuje zaproponowana przez ciebie instalacja. Odpowiemy na wszelkie pytania – skontaktuj się z nami!

Wiemy, jak ważna jest

Wycena projektu

Zastanawiałeś się ile może kosztować wykonanie planowanego systemu fotowoltaicznego?
Wypełnij formularz i poznaj koszty Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Sprawdź wycenę