Zadzwoń: 506 901 621 / 94 36 64 074

Śledź nas:

Klient biznesowy

Nasze drzwi są szeroko otwarte dla Klientów Biznesowych, właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw. Dlatego, wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku, pomagamy także w procedurze redagowania wniosku unijnego, przesłania go do odpowiednich struktur i przeprowadzenia procedury otrzymania dofinansowania.

Jak więc uzyskać dotacje na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznych? W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 jest przyznana pula środków w ramach, których można uzyskać dotację unijną na cele związane z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE). Ta część programu nazywa się Oś Priorytetowa 3: Energia. Do celów, które realizuje należy:

  • Budowa i rozbudowa instalacji OZE,
  • budowa, rozbudowa oraz modernizacja instalacji, które służą dystrybucji ciepła pozyskiwanego dzięki OZE,
  • budowa, rozbudowa i modernizacja sieci elektroenergetycznych umożliwiających przyłączenie jednostek wytwórczych energii z OZE do sieci,
  • produkcja instalacji dla OZE, biokomponentów i biopaliw.

W ramach świadczonej przez nas usługi chętnie pomożemy przy redakcji wniosków w ramach pozyskania dotacji na budowę oraz rozbudowę instalacji OZE. By oszacować koszty przedsięwzięcia zapraszamy do naszego cennika, gdzie przygotowany przez nas kalkulator pomoże w określeniu kosztów realizacji.

Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące instalacji i uzyskania dotacji. Zapraszamy do kontaktu!

Wiemy, jak ważna jest

Wycena projektu

Zastanawiałeś się ile może kosztować wykonanie planowanego systemu fotowoltaicznego?
Wypełnij formularz i poznaj koszty Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Sprawdź wycenę